Strandlabdarúgás

Épségben készül Iránban a magyar strandlabdarúgó-válogatott

2013/04/17 13:00:00

Az ázsiai országot sújtó földrengésből a Teheránban tartózkodó strandlabdarúgó-válogatott tagjai semmit sem éreztek.

Az iráni-pakisztáni határ közelében mért, a Richter-skála szerinti 7.8-as erősségű földrengés több tucat halálos áldozatot követelt, de az ország fővárosában, Teheránban semmit sem lehetett érzékelni a földcsuszamlásból. Bazsánt József csapatmenedzser tájékoztatása szerint a magyar strandlabdarúgó-válogatott tagjai is csak a hírekből értesültek a katasztrófáról, felkészülésük zavartalanul folytatódott, kedden edzés és közös meccsnézés szerepelt a programban. A

MTI hírfelhasználó

Bonus Faktor
bilance.hu/
moorestephens.co.hu
sortav
1/5. oldal[1] 2 3 4 5 »  »
Ismét vezettek, de sajnos kikaptak a strandfocisták Minden várakozást felülmúltak a strandfocisták
2015/06/27 14:46:33    2014/08/17 20:30:22
 Forrás: mtiKétgólos vereséget szenvedett a magyar válogatott Ukrajnától a bakui Európa Játékok strandlabdarúgó-tornájának helyosztóján, így vasárnap a hetedik helyért léphet pályára.A viadal honlapjának beszámolója szerint a magyar együttes - amely a csoportmérkőzések során a világbajnok oroszoktól (5-3), a spanyoloktól (5-2) és az olaszoktól (5-4) is kikapott - az első harmadban Ughy Márk és Berkes László találataival kétgólos előnyre
A magyar strandlabdarúgó-válogatott vasárnap 6-4-re legyőzte a lengyel csapatot.A magyar strandlabdarúgó-válogatott vasárnap 6-4-re legyőzte a lengyel csapatot, ezzel a második vonal, azaz a B csoport küzdelmeit megnyerte a Euro Beach Soccer League (EBSL) spanyolországi Torredenbarrán rendezett döntőjében, és így a legjobbak közé jutott.Weisz Tamás szövetségi edző csapata az első harmadban háromgólos előnyre tett szert, de a rivális
tovább >>>   tovább >>>
Győzött, így olimpiai résztvevő a strandlabdarúgó válogatott Egygólos vereség az angoloktól
2014/08/16 19:24:17    2014/08/15 18:17:53
A magyar strandlabdarúgó-válogatott 6-2-re győzött a törökök ellen szombaton a Euro Beach Soccer League (EBSL) spanyolországi Torredenbarrán zajló döntőjének 3. fordulójában, így megnyerte a B divízió kettes csoportját, s megszerezte az indulási jogot a 2015-ben Bakuban sorra kerülő első Európai Olimpiai Játékokra.A magyarok az egyes csoportban győztes lengyelek ellen játszhatnak majd vasárnap az A divízióba kerülésért.A hazai
A magyar strandlabdarúgó-válogatott hosszabbítás után 5-4-re kikapott az angol csapattól a Euro Beach Soccer League (EBSL) spanyolországi Torredenbarrán zajló döntőjének második fordulójában.A magyarok csütörtökön 1-0-ra győztek az észtek ellen.Eredmény (a viadal honlapja alapján):Anglia-Magyarország 5-4, hosszabbítás utánA tornán az A és B divízióban nyolc-nyolc csapat szerepel négyes csoportokban. A magyarok a B-ben játszanak, és az
Legyőzte az észteket a magyar strandlabdarúgó válogatott Csoportgyőzelem a strandfoci tornán
2014/08/14 21:57:54    2014/08/10 22:17:01
A magyar strandlabdarúgó-válogatott az észtek ellen aratott 1-0-s győzelemmel kezdte meg szereplését csütörtökön a Euro Beach Soccer League (EBSL) spanyolországi Torredenbarrán zajló döntőjében.Eredmény (az MLSZ honlapja alapján):Magyarország-Észtország 1-0 (1-0, 0-0, 0-0)A tornán az A és B divízióban nyolc-nyolc csapat szerepel négyes csoportokban. A magyarok a B-ben játszanak, és az a céljuk, hogy feljussanak a legjobbak
A magyar strandlabdarúgó-válogatott vasárnap 5-5-ös döntetlent követően büntetőkkel legyőzte Csehországot, így csoportgyőztesként zárt a Euro Beach Soccer League (EBSL) Siófokon rendezett tornáján.Weisz Tamás szövetségi edző csapata az első két körben Andorra és Anglia legjobbjait múlta felül.A tornán három csoportban zajlottak a küzdelmek, mindegyikből az első két helyezett jutott a spanyolországi Torredenbarrán jövő héten sorra kerülő döntőbe.Eredmény (az
Standfoci: magabiztos győzelem a nyitányon Európa legjobb csapatai érkeznek Siófokra
2014/08/08 21:21:04    2014/08/07 14:19:00
Az andorraiak elleni sima győzelemmel kezdett a magyar strandlabdarúgó-válogatott a Siófokon zajló Euro Beach Soccer League első fordulójában.A magyarok szombaton 19.45-től Anglia, vasárnap 17.45-től pedig Csehország együttesével találkoznak. A csoportok első két helyezettje jut a spanyolországi Torredenbarrán egy héttel később sorra kerülő döntőbe.Eredmény:Magyarország-Andorra 4-1 (2-0, 2-0, 0-1) 2014. augusztus 08. 20:03 Forrás: mti
A magyar strandlabdarúgás eddigi legjelentősebb eseményére kerül sor péntektől: a Euro Beach Soccer League (EBSL) nevű sorozat utolsó fordulójának a siófoki MLSZ Beach Aréna ad otthont.A rendezvény csütörtöki sajtótájékoztatóján elhangzott, összesen négy ilyen torna van Európában, de az eddigiek csak nyolccsapatosak voltak, míg Magyarországon 12 válogatott szerepel majd. A sorozat tulajdonképpen az Eb-selejtezőt jelenti a sportágban.A résztvevők
Tél ide, nyár oda, Dubaiban pályán volt a magyar strandlabdarúgó-válogatott Pozitív mérleggel zárták a 2012-es esztendőt strandfocistáink
2013/01/15 14:30:00    2012/12/25 08:30:00
A magyar strandfoci-válogatott második dubai mérkőzésén vereséget szenvedett az Egyesült Arab Emirátusok legjobbjaitól. Weisz Tamás szövetségi edző együttese előbb győzni tudott a vb-selejtezőre készülő hazaiak ellen, így bizakodva készülődhetett a másnapi visszavágóra. A második meccs már kevésbé sikerült jól, olyannyira, hogy ellenfelünk az első harmadban eldöntötte a találkozót. A házigazdák ebben a periódusban jóval frissebben, ötletesebben játszottak, és a játékrész végéig négygólos előnyre tettek szert. A magyar
Massimiliano De Celis szövetségi edző 2010-es kinevezése után gyorsan megtalálta azokat a játékosokat, akik a mai napig a strandlabdarúgó-válogatott gerincét alkotják, a 2012-es évet így már egy összeszokott magyar csapat kezdte meg, abban a reményben, hogy az év legfontosabb tornáján, a moszkvai világbajnoki selejtezőn sikerül kiharcolnia a Tahitiben rendezendő vb-n való részvételt. Az év első megmérettetése egy prágai négyes torna volt még februárban, fedett helyszínen. A viadalt
Olimpiai sportág lehet a strandfoci Magyarország megrendezné a 2015-ös strandfoci vb-t
2012/11/26 16:00:00    2012/10/22 12:15:00
Joseph Blatter, a FIFA elnöke kijelentette: a nemzetközi szövetség jó úton halad afelé, hogy elérje a strandlabdarúgás felvételét az olimpiai sportágak közé. "Már most komoly erőfeszítéseket teszünk annak érdekében, hogy a strandlabdarúgást felvegyék a nyári olimpia műsorára" - jelentette ki a FIFA első embere, hozzátéve: az esélyeket növeli, hogy a sportág ugyanazokat a létesítményeket használná, mint amiket az
Tizenkét ország, köztük Magyarország is jelezte rendezési szándékát a 2015-ös standlabdarúgó-világbajnokságra. A Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalos honlapja arról számolt be, hogy a nemzetközi szövetség nyilvánosságra hozta a jelentkezők névsorát: a magyar mellett a brazil, az orosz, az ecuadori, a svájci, a mauritiusi, a francia, a portugál, a salvadori, a thaiföldi, a szenegáli és a bolgár szövetség
Mészáros István Euroliga-döntőben bíráskodott Győzelemmel zárta az idényt strandlabdarúgó-válogatottunk
2012/09/19 09:15:00    2012/09/02 14:30:00
A 2008-ban a brazil–olasz, majd 2011-ben az orosz-brazil strandlabdarúgó világbajnoki finálét vezető Mészáros István nemrégiben az Euroliga döntőjében bíráskodott. A nyári európai szezonban öt kiemelkedő strandfoci rendezvény volt: három Euroliga-selejtező, egy világbajnoki selejtező és az Euroliga-döntő. Ebben az évben is kiemelten foglalkoztatták a 43 esztendős dunaújvárosi FIFA-játékvezetőnket, aki részt vehetett júniusban a terracinai EuroLiga-selejtezőn, júliusban a moszkvai vb-kvalifikáción, majd augusztusban az Euroliga hágai fináléjában. Az európai idény hivatalos
A telki Focifesztivál keretében megrendezett barátságos találkozón a mieink 5-3-ra verték a legjobbjaival felálló szlovák együttest. Bár több kulcsjátékosát is nélkülözte, így is gond nélkül győzött a magyar strandlabdarúgó-válogatott idei utolsó mérkőzésén. "Jó hangulatú mérkőzést vívtunk a szlovákokkal sok néző előtt, vagyis a meccs elérte a célját - értékelte a látottakat Izsvák Zsolt, a Magyar Labdarúgó Szövetség szakágvezetője az mlsz.hu-nak. - Úgy érzem, a csapat ma újabb
Másodszor is legyőzte a hollandokat strandfoci-válogatottunk Siófokon Legyőzte a vb-résztvevő hollandokat strandlabdarúgó-válogatottunk
2012/08/05 17:30:00    2012/08/04 10:45:00
Két napon belül másodszor is legyőzte a világbajnoki résztvevő holland együttest a magyar strandlabdarúgó-válogatott a siófoki Beach Arénában. A pénteken 3-1-re veszítő tulipánosok az első harmadban sokkal veszélyesebbek voltak a kapunkra, mint egy nappal korábban. Ennek eredményeként Van Gessel bombagóljával hamar meg is szerezték a vezetést. Ebben a periódusban akár meg is léphetett volna az ellenfél, amely többször is a kapufát találta el, közben azonban egy furcsa
A friss vb-résztvevő holland strandlabdarúgó-válogatott két mérkőzésen is összeméri erejét a magyar nemzeti csapattal. Az első felvonásra péntek este került sora siófoki Beach Arénában, melynek lelátói gyakorlatilag megteltek az összecsapásra. Az első harmad nagy küzdelmet hozott, gólt viszont nem. A két kapus közül Van der Geestnek akadt több dolga, akinek Takács Renátó, Fekete Viktor és Ughy Márk próbálkozását is hárítania kellett, igaz, Van Gessel előtt is
Bronzérmes lett Linzben a strandlabdarúgó-válogatott Megint kikapott a magyar strandfoci-válogatott
2012/07/23 11:30:00    2012/07/07 19:45:00
A 2010-es és a 2011-es aranyérem után ezúttal a harmadik helyen végzett a magyar strandlabdarúgó-válogatott a linzi nemzetközi tornán. A mieink az elődöntőben azzal a cseh együttessel találkoztak, melyet idén a terracinai Euroliga-tornán és a moszkvai vb-selejtezőn is legyőztek, ám ezúttal riválisunk jobbnak bizonyult. 3-0-s cseh vezetés után Weiszék még feljöttek 3-2-re, de végül a csehek magabiztosan nyertek. A vasárnapi helyosztón Massimiliano De Celis gárdája a szlovákokkal
Harmadik mérkőzését is elveszítette a magyar strandlabdarúgó-válogatott a legjobb nyolc között a moszkvai világbajnoki selejtezőtornán. A szombati összecsapásnak – a strandfoci.hu beszámolója szerint – nem volt tétje, mivel a spanyolok korábban biztosították helyüket a vb-n, a magyaroknak pedig erre már nem volt esélyük. A spanyolok a kapus, Cristian lövésével szereztek vezetést, Besenyei azonban egy
Újabb vereséget szenvedett strandlabdarúgó válogatottunk Kikapott Ukrajnától a magyar strandfoci-válogatott
2012/07/06 21:15:00    2012/07/05 17:30:00
A magyar strandlabdarúgó-válogatott második csoportmeccsét is elveszítette a legjobb nyolc között a Moszkvában zajló világbajnoki selejtezőtornán, így kevés esélye maradt arra, hogy kijusson a vb-re. Massimiliano De Celis szövetségi edző együttese csütörtökön az utolsó percben esett góllal kapott ki az ukránoktól, pénteken a lengyelek ellen már nem volt esélye a bravúrra. A magyarok végig futottak
A magyar strandlabdarúgó-válogatott az utolsó percben veszítette el az ukránok elleni első csoportmérkőzését a Moszkvában zajló világbajnoki selejtezőtorna legjobb nyolc csapata között. Az ebbe a szakaszba a csehek legyőzésével bekerült magyar együttes kifejezetten balszerencsés volt csütörtökön. Már a találkozó 4. percében 2-0-s hátrányba került, s bár innen a második harmad negyedik percéig felzárkózott, a zárószakaszban, a
Nyolc között a magyar strandfutball-válogatott Újabb magyar strandfutball-siker Moszkvában
2012/07/04 14:35:04    2012/07/02 15:15:00
A magyar strandlabdarúgó-válogatott bejutott a legjobb nyolc közé a Moszkvában zajló világbajnoki selejtezőtornán. Massimiliano De Celis szövetségi edző együttese a szerdai negyeddöntőben a csehekkel találkozott, és kiváló játékkal az első harmadban háromgólos előnyhöz jutott. Ezt a különbséget a hátralévő kétszer 12 percben megőrizte, ezzel nem csupán bejutott a legjobb nyolc közé, hanem vissza is vágott
A magyar strandlabdarúgó-válogatott 2-1-re nyert a bolgár csapat ellen a Moszkvában zajló világbajnoki selejtezőtorna második csoportmérkőzésén, ezzel szinte biztosan bejutott a legjobb 16 közé. Massimiliano De Celis szövetségi edző tanítványai az 1-0-ra megnyert első harmad után megtartották minimális előnyüket, s ezzel - Izrael vasárnapi legyőzését követően - a második sikerüket aratták a tornán. A hat ponttal álló
Vb-selejtezőn verték meg Izraelt strandlabdarúgóink Magabiztos győzelemmel zárt Olaszországban a strandlabdarúgó-válogatott
2012/07/01 18:15:00    2012/06/12 13:00:00
A magyar strandlabdarúgó-válogatott magabiztosan 5-2-re nyert az izraeli csapat ellen a moszkvai világbajnoki selejtezőtorna első csoportmérkőzésén. Massimiliano De Celis szövetségi edző tanítványai a gól nélküli első harmadot követően a második játékrészben Besenyei, valamint Fekete találatával vezettek, a harmadik harmadban Ughy kétszer volt eredményes, és egyszer még Besenyei is betalált.A 24 résztvevő európai csapatot
Gólzáporos mérkőzésen győzte le Norvégiát a magyar strandlabdarúgó-válogatott a terracinai Euroliga-torna záró napján. Mivel a csehek felülmúlták a fehéroroszokat, körbeverés alakult ki a B-csoportban, ebből sajnos mi jöttünk ki a legrosszabbul, harmadik helyünk pedig azt jelenti, hogy biztosan nem leszünk ott az augusztus végi, hágai Szuperdöntőben. Ettől függetlenül a mieinket dicséret illeti, hiszen egy súlyos vereség után két szép győzelemmel tudtak javítani, kis szerencsével előrébb is végezhettek
A csehek ellen javított standlabdarúgó-válogatottunk Vereséggel kezdtek legjobb strandfocisaink az Euroliga-nyitányon
2012/06/10 13:45:00    2012/06/09 12:15:00
Alaposan összekapta magát a magyar strandlabdarúgó-válogatott az olaszországi Euroliga-torna második napján. A fehéroroszoktól elszenvedett szombati súlyos vereség után a mieink hatalmas szívvel játszva 4-3-ra verték a jó erőkből álló cseheket. Csapatunk a találkozó nagy részében vezetett, ám a hajrában a játékvezetők furcsa ítéleteivel is meg kellett küzdenie, Weiszt például reklamálásért kiállították két percre. Hiába egyenlített azonban az ellenfél, hét másodperccel a befejezés előtt Besenyei szabadrúgásgóljával
A magyar strandlabdarúgó-válogatott hatgólos vereséget szenvedett az Euroliga-sorozat terracinai állomásán. A B-csoportban küzdő nemzeti csapatunk gólnélküli első harmadot követően 9-3-ra kapott ki a rendkívül erős, kiváló fizikai állapotban lévő fehéroroszoktól. A mieink 1-4 után még összekapták magukat, helyzeteket dolgoztak ki, ám a hajrára ismét nőtt a különbség. Massimiliano De Celis gárdája ma a csehekkel találkozik. Hír még a magyar együttes háza tájáról, hogy a júliusi világbajnoki
Tizedik helyen zárt a magyar strandlabdarúgó-válogatott Szentpéterváron Kupagyőztes lett Csehországban a strandlabdarúgó-válogatott
2012/04/24 17:30:00    2012/02/13 15:15:00
A magyar strandlabdarúgó-válogatott öt mérkőzést játszott le a szentpétervári nemzetközi tornán. A mieink öt mérkőzésükből egyet tudtak megnyerni, de végig volt tartásuk, és nem szabad elfelejteni, hogy az orosz Szuperliga rendkívül erős együtteseivel találkoztak, ezekből az összecsapásokból sokat lehet tanulni. A válogatott keret tagjai legközelebb májusban gyűlnek össze, amikor a tervek szerint idehaza mérkőznek meg külföldi riválisokkal. A viadalt az orosz IBS csapata nyerte, amely a
Strandlabdarúgó-válogatottunk hétvégén egy nemzetközi tornával kezdte meg felkészülését a 2012-es világbajnoki selejtezőkre. A viadalon a magyar és a házigazda cseh válogatotton kívül homokra léptek Ausztria és Szlovákia nemzeti csapatai is. Massimiliano de Celis csapata első mérkőzésén remek hajrával 5-4-re legyőzte az osztrákokat, majd a vasárnapi döntőben a házigazda csehekkel csapott össze, és - szintén kiváló hajrával - 4-2-es győzelmet aratott, megszerezve a tornagyőzelmet. Elődöntő: Magyarország - Ausztria 5-4 (2-2, 0-2,
Prágába utazik felkészülési tornára a strandlabdarúgó-válogatott Az oroszok legyőzték Brazíliát a Strandfoci VB döntőjében
2012/02/10 13:45:00    2011/09/12 17:30:00
Hétvégén a Cseh Labdarúgó-szövetség meghívásának tesz eleget a magyar strandlabdarúgó-válogatott. Válogatottunk a hétvégi, prágai tornával megkezdi felkészülését a 2012-es világbajnoki selejtezőkre. A viadalon a magyar és a házigazda cseh válogatotton kívül homokra lépnek Ausztria és Szlovákia nemzeti csapatai is. Szombaton délután a két elődöntőt rendezik meg (a párosításokat a mérkőzések előtt sorsolják ki), vasárnap pedig a helyosztókra kerül sor. Massimiliano de
Meglepetéssel zárult az olaszországi Ravennában megrendezett strandlabdarúgó-világbajnokság: az esélyesnek tartott rekordbajnok Brazília 12-8-ra kikapott Oroszországtól. Mészáros István volt a mérkőzés második számú játékvezetője. A bronzérmet Portugália szerezte meg, miután nagy küzdelemben 3-2-re felülmúlta Salvadort. A torna gólkirály a brazil André lett 13 találattal, a portugál kiválóság, Madjer egy góllal lemaradva lett a második a góllövőlistán. Strandlabdarúgó VB Döntő: Oroszország -